O Nas


Firma Nanox International została założona w 2007 roku przez ekspertów, posiadających fachową wiedzę w dziedzinie farmacji. Z wiedzą oferowaną przez silny i wyspecjalizowany zespół, w 2008 roku zostały wprowadzone trzy pierwsze produkty w pięciu państwach.

Dzisiaj, gama produktów składa się z nie mniej niż 30 specyfików, ukierunkowanych zarówno na sportowców, jak i na konsumentów poszukujących zdrowego stylu życia. Obecnie Nanox Nutriceuticals jest solidną i uznaną marką w ponad 40 państwach na całym świecie i postrzegany jest, jako firma pierwszej klasy, oferująca najwyższą jakość produktów, wytwarzanych w Europie.

Wszystkie produkty firmy Nanox są zgłoszone we Wspólnocie Europejskiej i są zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi żywności i suplementów diety, obecnymi w Unii Europejskiej. Firma Nanox podejmuje regularne, pełne kontrole jakości swoich jednostek produkcyjnych, zapewniając stosowanie wszystkich przepisów HACCP, a także rygorystycznych standardów produkcji farmaceutycznej GMP.

Wszystkie suplementy firmy Nanox są bardzo innowacyjne i często ich działanie poparte jest poważnymi badaniami klinicznymi. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych marek, Nanox nie używa tanich wypełniaczy i/lub innych dodatków. Na swoje produkty zawierające serwatkę, Nanox oferuje swoim klientom gwarancję jakości VOLAC.

Idąc dalej, filozofia naszej firmy jest taka, iż chcemy pozostać wierni podstawowym ideałom: uczciwości, dobrej wartości, innowacyjności oraz doskonałości. Bez względu no to, czy firma Nanox wprowadza nowy spalacz tłuszczu, produkt wspierający budowę masy mięśniowej, czy nowe smaki odżywek białkowych, nasze cele pozostają zawsze takie same…, aby wyprodukować najlepsze produkty w najlepszych cenach dostępnych na rynku.

Firma Nanox wyznacza nowe standardy dla oryginalnych produktów, które naprawdę działają.


Badania i rozwój

Dla firmy Nanox Nutriceuticals, badania są podstawą wszystkich naszych działań. Nasz zespół badawczo-rozwojowy opracował przełomowe innowacje w szerokim zakresie dziedzin badawczych, m.in. w utracie tkanki tłuszczowej, zwiększaniu beztłuszczowej masy ciała, wzmacnianiu siły, wytrzymałości oraz popędu płciowego, i wielu innych.

Podążanie za innowacjami jest podstawą kultury firmy Nanox. Nie tylko nadaje ono kształt naszej strategii, lecz również określa nasze cele i reguluje każdy najdrobniejszy aspekt naszej działalności w zakresie badań i rozwoju. Ten rygor i wysokie standardy prowadzą do przełomowych odkryć naukowych, co pozwala nam ustanowić złoty standard w naszej branży.

Nasi naukowcy i technolodzy pracują z użyciem najnowocześniejszych narzędzi do wykonywania podwójnie ślepych prób, w celu dostarczenia szeregu innowacyjnych produktów, które zwiększają możliwości organizmu człowieka oraz wspierają zdrowie i dobre samopoczucie. Pozwala nam to mieć pewność, że kiedy umieścimy na rynku nowy produkt, będzie on działać. Podejmujemy się także testowania produktów konkurencyjnych, co jedynie wzmacnia pewność i zaufanie do naszego własnego asortymentu.

Nasze powiązania z wieloma partnerami w branży farmaceutyczno-nutraceutycznej wzmacniają naszą pozycję, jako pioniera ery nowoczesnych suplementów diety. Kontynuowanie naszego zaangażowania w badania, pozwala nam na opracowywanie suplementów, które nie mają sobie równych pod względem jakości i skuteczności.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Mamy szczerą nadzieję, że odnajdziesz u nas to, czego szukasz. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał pytania, uwagi lub sugestie, prosimy, nie wahaj się skontaktować się z nami.

 

Samych sukcesów sportowych życzy Wam
Zespół NANOX NUTRICEUTICALS POLSKA

Projekt i realizacja OhSoFresh!


Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /homepages/26/d403005991/htdocs/nanoxnew/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /homepages/26/d403005991/htdocs/nanoxnew/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: ^ in /homepages/26/d403005991/htdocs/nanoxnew/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /homepages/26/d403005991/htdocs/nanoxnew/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174
instagram